|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Base Type: | E40 |
| Bulb Type: | T |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model: | MH-T 1000W E40 |
| Watt: | 1000W |
| Base: | E40 |
| Bulb: | T65/E40 |
| Operating Current(a): | 4.30A American Standard |
| operating current(b): | 8.25A European Stanard |
| Bulb Finish: | Tubular/Clear BT/Clear |
| Average Life: | 10000Hrs |
| Color Temperature(a): | 4200K-5200K |
| Luminous for 4200k: | 110000lm |
| Model: | Ph-ilips Model |
| Best Buring Position | Universal |
| Certificate | CE |
| Other Model | Ph-ilips/GE model/Os-ram Model |










