|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Power: | 70W |
| Input Voltage: | 220V |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model: | MH-T 70W E27 |
| Watt: | 70W |
| Base: | E27 |
| Bulb: | T38/Clear |
| Operating Current(a): | 0.98A Working with MH and Mercury ballast |
| Bulb Finish: | Tubular/Clear |
| Average Life: | 10000Hrs |
| Color Temperature(a): | 4200K-5200K |
| Color Temperature(b): | 6000K-6500K |
| Luminous for 4200k: | 5600lm |
| Luminous for 6000k: | 4800lm |
| Model: | UPS model |
| Best Buring Position | Universal |
| Certificate | CE |
| Other Model | Ph-ilips/GE model/Os-ram Model |










