|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Base Type: | E27 |
| Bulb Type: | T |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model: | MH-ED 150W |
| Watt: | 150W |
| Base: | E27/E40 |
| Bulb: | ED54/E27 ED75/E40 |
| Operating Current(a): | 1.80A Working with MH and Mercury ballast |
| Bulb Finish: | Elliptical/Clear |
| Average Life: | 8000hrs |
| Color Temperature(a): | 4200K-5200K |
| Color Temperature(b): | 6000K-6500K |
| Luminous for 4200k: | 12500lm |
| Luminous for 6000k: | 11000lm |
| Model: | UPS model |
| Best Buring Position | Universal |
| Certificate | CE |
| Other Model | Phiips/G-E model/Osrm Model |



