|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Operating Voltage: | 110-130V 60Hz/220-240V 50Hz |
| Max Watt: | 150W |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | 220V Light Fixture (250w/400w R7S/E40) -014 |
| Operating Voltage | 110-130V/60HZ 220-240V/50HZ |
| Max Watt | Aluminum Reflector , Die Casting Aluminum Gear Box |
| Finishes | Black ,Silvier |
| Packing Diffuser | 52*38*28.5cm 5PCS/CTN |
| Packing Gear Box | ---------------------------------------- |



