|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Operating Voltage: | 110-130V 60Hz/220-240V 50Hz |
| Max Watt: | 400W/250W |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | 250Watt Light Fixture |
| Operating Voltage | 110-130V/60HZ 220-240V/50HZ |
| Max Watt | Aluminum Reflector , Die Casting Aluminum Gear Box |
| Finishes | Black ,Silvier(gear box) |
| Packing Diffuser | 50*50*48.5cm 10pcs/ctn |
| Packing Gear Box | Gear Box:70*24*46cm 4pcs/ctn |